Plynový hořák MEVA UKP19001

Kód: T-06530186
Neohodnoceno
569 Kč 470,25 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem (4 ks)
Můžeme doručit do:
20.6.2024
Možnosti doručení

Tento butanový ruční hořák TYPHOON 360 typ KP19001 / PD210T (dále jen hořák) je určen k provozu ve venkovním prostředí, mj. pro domácí kutily, drobné řemeslní...

Detailní informace

Garance doručení
nepoškozeného zboží
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Detailní popis produktu


Tento butanový ruční hořák TYPHOON 360 typ KP19001 / PD210T (dále jen hořák) je určen k provozu ve venkovním prostředí, mj. pro domácí kutily, drobné řemeslníky, modeláře nebo pro použití v gastronomii.
Hořák pro opalování nátěrů a barev, nahřívání materiálu za účelem spojování (např. měděných trubek).
Dále lze použít pro pájení natvrdo, tepelné opracování, zapalování grilů, rozmrazování.
Regulace plamene, piezo zapalování stisknutím knoflíku, předehřev plynu - výhodou předehřevu je možnost práce v jakékoliv pozici bez tzv. "vyšlehávání plamenů", max. teplota plamene 1300°C.
Nová přepracovaná konstrukce těla hořáku a celého rezervoáru, verze 2022 (kompletně nové a o dost lepší provedení - nový stabilnější rezervoár, odolnější ovládání, nová ergonomická rukojeť, zvětšený hořák s předehřevem, odolnější piezo zapalování vedené mimo hořák
předehřev plynu - zajišťuje stabilnější plamen a částečně také práci ve všech polohách 360°.
S hořákem lze provádět řemeslné práce menšího rozsahu jako např. pájení cínem, různé druhy ohřevů materiálů, opalování starých nátěrů, provádění drobných izolatérských prací atd.
S hořákem je také možné provádět tepelnou úpravu pokrmů jako je např. flambování, karamelizování, efektní dokončování přípravy pokrmů při prezentaci a servírování apod.
Hořák lze používat i k bezpečnému zapalování grilů apod., všude tam, kde je obtížný přístup se zápalkou.
Hořák je možné používat i k dalším činnostem, kde je vhodné využití jeho funkčních vlastností.
Můžete jej také použít jako kahan s výstupem do boku.
Hořák je vybaven funkcí předehřívání plynu, která zvyšuje účinnost při jeho použití za nižších teplot a/nebo ve vyšších nadmořských výškách, předehřev také částečně eliminuje vyšlehávání plamene při pohybech a náklonech hořáku.
Tento spotřebič se používá pouze s jednorázovou propichovací kartuší (lahev typu 200), plněnou butanem, s obsahem 190 g, která vyhovuje EN 417.
Kartuše není součástí balení.

Tip pro použití
Během doby předehřívání nebo při pohybu spotřebičem může plyn hořet třepotavým plamenem. Doba předehřívání je cca 20 ÷ 30 sekund. V této době nenaklánějte hořák z vodorovné polohy (kartuši ze svislé polohy) o více než 20°. Po této době, až dojde k dostatečnému zahřátí hořáku, je možné pracovat s hořákem a kartuší v jakémkoli úhlu/náklonu (až 360°). Předčasné naklonění kartuše (při provozu s nedostatečně zahřátým hořákem) by mělo za následek natečení tekutého obsahu kartuše do hořáku a výrazné vyšlehnutí plápolavého plamene. Pokud by k tomuto jevu došlo, ihned obraťte hořák do vodorovné polohy (kartuši do svislé polohy).
Při dlouhodobém použití doporučujeme pracovat se spotřebičem pod maximálním náklonem do 60°, aby nedocházelo k nadměrnému zahřívání spotřebiče.

Technické parametry:

Výkon: 1,3 kW
Rozměry: 25 x 11 x 17 cm
Spotřeba: 100 g/hod
Průměr trysky: 0,25 mm
Průměr hubice hořáku: 20 mm
Předehřev plynu: ano (umožňuje částečně práci ve všech polohách)
Barva: zelená
Piezozapalování: ano
Hmotnost bez kartuše: 0,580 kg
Doporučený přívod spalovacího vzduchu: min. 2,6 m2/h
Regulace výkonu: ano

Doplňkové parametry

Kategorie: Plynové hořáky
Záruka: 24 měsíců

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: