Optika

Nejprodávanější

19" výsuvná vana RPU-324 - 24x SC simplex
19" výsuvná vana RPU-324 - 24x SC simplex
Dostupnost: Skladem (29 ks)
Kód: TCZ-L51320
 
743,42 Kč
(614,40 Kč bez DPH)
19" výsuvná vana RPU-324B - 24x SC simplex
19" výsuvná vana RPU-324B - 24x SC simplex
Dostupnost: Skladem (59 ks)
Kód: TCZ-L51340
 
696,96 Kč
(576 Kč bez DPH)
Síťový nástěnný box Nedis CCGB89130WT
Síťový nástěnný box Nedis CCGB89130WT
Dostupnost: Na externím skladě, expedice do 10 dnů (224 ks)
Kód: NE-CCGB89130WT
 
147 Kč
(121,49 Kč bez DPH)
Síťový nástěnný box Nedis CCGB89120WT
Síťový nástěnný box Nedis CCGB89120WT
Dostupnost: Na externím skladě, expedice do 10 dnů (126 ks)
Kód: NE-CCGB89120WT
 
110 Kč
(90,91 Kč bez DPH)
Síťový nástěnný box Nedis CCGB89200IV
Síťový nástěnný box Nedis CCGB89200IV
Dostupnost: Na externím skladě, expedice do 10 dnů (230 ks)
Kód: NE-CCGB89200IV
 
300 Kč
(247,93 Kč bez DPH)
Optický patch cord, LCupc/STUPC, Duplex, Singlemode 9/125, 1m
Optický patch cord, LCupc/STUPC, Duplex, Singlemode 9/125, 1m
Dostupnost: Skladem (6 ks)
Kód: TCZ-DIS-10902072B
 
181,50 Kč
(150 Kč bez DPH)
Nůžky na optická vlákna KNIPEX 95 05 155 SB, 155 mm s pouzdrem
Nůžky na optická vlákna KNIPEX 95 05 155 SB, 155 mm s pouzdrem
Dostupnost: Skladem (2 ks)
Kód: SA-40724105
 
650 Kč
(537,19 Kč bez DPH)
Optický nástěnný box FTTH 4S, 4x adaptér (SC-simplex/LC-duplex), IP65
 
299 Kč
(247,11 Kč bez DPH)
Optická kazeta Solarix pro 24 vláken SX-FT-D-96
Optická kazeta Solarix pro 24 vláken SX-FT-D-96
Dostupnost: Skladem (5 ks)
Kód: SA-37SOL70350052
 
89 Kč
(73,55 Kč bez DPH)
Optická kazeta Solarix pro 12 vláken SX-FT-D-48
Optická kazeta Solarix pro 12 vláken SX-FT-D-48
Dostupnost: Skladem (5 ks)
Kód: SA-37SOL70350051
 
89 Kč
(73,55 Kč bez DPH)
110 položek celkem

Cena

229977
1229977

Značky

Položek k zobrazení: 110
Teplem smrštitelná trubka (60mm, pro jedno vlákno)
2,30 Kč bez DPH
2,78 Kč

Teplem smrštitelné trubky pro 0,25 mm nebo 0,9 mm optická vlákna používaná pro zpevnění a ochranu svařovaných spojů. Klíčové vlastnosti: délka: 60 mm...

Kód: TCZ-L5555
Ochrana sváru Solarix 2.2 x 45mm SXOS-45
Ochrana sváru Solarix 2.2 x 45mm SXOS-45
Dostupnost: Skladem (290 ks)
4,96 Kč bez DPH
6 Kč

Ochrana sváru Solarix 2.2 x 45mm SXOS-45

Kód: SA-37SOL70250045
Adaptér Solarix SC SM OS simplex SXAD-SC-PC-OS-S
10,74 Kč bez DPH
13 Kč

Adaptér Solarix SC SM OS simplex SXAD-SC-PC-OS-S

Kód: SA-37SOL70212119
Optický pigtail (1 x SC, 9/125) Single-mode ULTIMODE PG-51S
23,04 Kč bez DPH
27,88 Kč

ULTIMODE PG-51S is a section of multimode fiber optic cable with a length of 1 meter, terminated on one end with SC connector. Distinguishing features: •connector: SC •optical...

Kód: TCZ-L3551
Optická zásuvka Solarix pro 2 vlákna SXOZ-SC-SX-2
26,45 Kč bez DPH
32 Kč

Optická zásuvka Solarix pro 2 vlákna SXOZ-SC-SX-2

Kód: SA-37SOL79400103
Adaptér Solarix LC SM OS duplex SXAD-LC-PC-OS-D
28,93 Kč bez DPH
35,01 Kč

Adaptér Solarix LC SM OS duplex SXAD-LC-PC-OS-D

Kód: SA-37SOL70211129
Držák mechanických spojů USM-6 (pro ULTIMODE FAST-MS1)
30,40 Kč bez DPH
36,78 Kč

Držák L5556 byl speciálně navržen pro mechanické spoje ULTIMODE FAST-MS1 L5550 . Může udržet až šest takových spojů. Kompaktní velikost a montážní otvor pro šroub umožňují...

Kód: TCZ-L5556
Optický koncový box ULTIMODE TB-02H-1 (vnitřní)
37,12 Kč bez DPH
44,92 Kč

ULTIMODE TB-02H-1 je velmi kopaktní optická zásuvka na omítku s výškou pouhých 25mm. Je ideálním produktem pro budování metropolitních sítí typu FTTH (Fiber To The Home)....

Kód: TCZ-L53021
Pigtail Solarix 9/125 LCupc SM OS 1,5m SXPI-LC-UPC-OS-1,5M
41,32 Kč bez DPH
50 Kč

Pigtail Solarix 9/125 LCupc SM OS 1,5m SXPI-LC-UPC-OS-1,5M

Kód: SA-37SOL70221159
Pigtail Solarix 9/125 SCupc SM OS 1,5m SXPI-SC-UPC-OS-1,5M
41,32 Kč bez DPH
50 Kč

Pigtail Solarix 9/125 SCupc SM OS 1,5m SXPI-SC-UPC-OS-1,5M

Kód: SA-37SOL70222159
Single-mode Patchcord ULTIMODE PC-511S
Single-mode Patchcord ULTIMODE PC-511S
Dostupnost: Skladem (4 ks)
45,25 Kč bez DPH
54,75 Kč

Patchcord single-mode ULTIMODE PC-511S je část optického kabelu s délkou 1 metr. Kabel je ukončen z obou stran konektorem SC. Najdou své uplatnění v patchpanelech a...

Kód: TCZ-L3211
Single-mode Patchcord ULTIMODE PC-513S
Single-mode Patchcord ULTIMODE PC-513S
Dostupnost: Skladem (35 ks)
47,68 Kč bez DPH
57,69 Kč

Single-mode patchcord ULTIMODE PC-513S is a section of fiber optic cable with a length of 1 meter, terminated on one end with SC connector, and on the other with FC connector....

Kód: TCZ-L3213
Single-mode Patchcord ULTIMODE PC-522S
Single-mode Patchcord ULTIMODE PC-522S
Dostupnost: Skladem (98 ks)
49,28 Kč bez DPH
59,63 Kč

Single-mode patchcord ULTIMODE PC-522S is a section of fiber optic cable with a length of 1 meter, terminated on both ends with SC/APC connectors. Distinguishing features:...

Kód: TCZ-L3222
Fiber Arsenal optický patchcord LC-SC, SM, 3m
50,50 Kč bez DPH
61,11 Kč

Délka: 3m Konektory: LC - SC Simplexní Měřící protokol

Kód: TCZ-00605073
Optický koncový box ULTIMODE TB-02H (vnitřní)
60,80 Kč bez DPH
73,57 Kč

Nástěnný optický rozvaděč ULTIMODE TB-02H umožňuje jednoduché uspořádání kabelů z optických vláken (až 4 vlákna, v závislosti na instalovaných adaptérech.) Otvory v krabici jsou...

Kód: TCZ-L5302
Kotva Solarix "@" pro optický kabel DROP FTTx G.657A, kulatý kabel 2-6mm
61,98 Kč bez DPH
75 Kč

Kotva Solarix "@" pro optický kabel DROP FTTx G.657A, kulatý kabel 2-6mm

Kód: SA-37SOL70900032
ULTIMODE R-16 spojovací kazeta pro rozváděč ULTIMODE RPU
70,72 Kč bez DPH
85,57 Kč
Kód: TCZ-L55061
Optická kazeta Solarix pro 12 vláken SX-FT-D-48
73,55 Kč bez DPH
89 Kč
Kód: SA-37SOL70350051
Optická kazeta Solarix pro 24 vláken SX-FT-D-96
73,55 Kč bez DPH
89 Kč
Kód: SA-37SOL70350052
Přední panel ULTIMODE P-24SC-DUPLEX (1U, 24 zásuvek pro SC duplex)
87,04 Kč bez DPH
105,32 Kč

Přední panel ULTIMODE P-24SC-DUPLEX je určen pro 1U optické rozvaděče. Panel je vyroben z ocelového plechu lakovaného práškovou černou. ULTIMODE optické panely jsou navrženy pro...

Kód: TCZ-L5544
Přední panel ULTIMODE P-24SC-DUPLEX (1U, 24 zásuvek pro SC duplex)
87,68 Kč bez DPH
106,09 Kč

Přední panel ULTIMODE P-24SC-DUPLEX je určen pro 1U optické rozvaděče. Panel je vyroben z ocelového plechu lakovaného práškovou černou. ULTIMODE optické panely jsou navrženy pro...

Kód: TCZ-L5543
Fiber Optic Splice Tray: ULTIMODE P-6
Fiber Optic Splice Tray: ULTIMODE P-6
Dostupnost: Skladem (847 ks)
89,60 Kč bez DPH
108,42 Kč
Kód: TCZ-L5506
OPTIX SC/APC-SC/APC patch cord 09/125 0,5m simplex G657A 1,8mm
90 Kč bez DPH
108,90 Kč

Optický patchcord (jumper kabel) je standardní nebo na míru vyrobený propojovací optický kabel, zakončený na obou stranách optickými konektory. Patchcordy se používají k...

Kód: TCZ-CRD-0822
Čelo optické vany 1U pro 24SC simplex/LC duplex/E2000 BK
90,08 Kč bez DPH
109 Kč

Čelo optické vany 1U pro 24SC simplex/LC duplex/E2000 BK

Kód: SA-37SOL80190260
Nahoru
Další produkty
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR