Optické

Nejprodávanější

Single-mode adaptér ULTIMODE A-533S (1xFC - 1xFC)
Single-mode adaptér ULTIMODE A-533S (1xFC - 1xFC)
Dostupnost: Skladem (135 ks)
Kód: TCZ-L4233
 
19,36 Kč
(16 Kč bez DPH)
Multimode Adaptér ULTIMODE A-055D (2xLC - 2xLC)
Multimode Adaptér ULTIMODE A-055D (2xLC - 2xLC)
Dostupnost: Skladem (326 ks)
Kód: TCZ-L4155
 
36,63 Kč
(30,27 Kč bez DPH)
Single-mode Adapter ULTIMODE A-511D (2 x SC to 2 x SC)
Single-mode Adapter ULTIMODE A-511D (2 x SC to 2 x SC)
Dostupnost: Skladem (391 ks)
Kód: TCZ-L4311
 
14,71 Kč
(12,16 Kč bez DPH)
Single-mode Adapter ULTIMODE A-522S (SC/APC to SC/APC)
Single-mode Adapter ULTIMODE A-522S (SC/APC to SC/APC)
Dostupnost: Skladem (325 ks)
Kód: TCZ-L4222
 
8,06 Kč
(6,66 Kč bez DPH)
Single-mode Adapter ULTIMODE A-513S (SC to FC)
Single-mode Adapter ULTIMODE A-513S (SC to FC)
Dostupnost: Skladem (28 ks)
Kód: TCZ-L4213
 
61,95 Kč
(51,20 Kč bez DPH)
Single-mode Adapter ULTIMODE A-511S (SC to SC)
Single-mode Adapter ULTIMODE A-511S (SC to SC)
Dostupnost: Skladem (1648 ks)
Kód: TCZ-L4211
 
10,84 Kč
(8,96 Kč bez DPH)
Multimode Adapter ULTIMODE A-011S (SC to SC)
Multimode Adapter ULTIMODE A-011S (SC to SC)
Dostupnost: Skladem (491 ks)
Kód: TCZ-L4011
 
8,13 Kč
(6,72 Kč bez DPH)
7 položek celkem

Cena

862
1862

Značky

Položek k zobrazení: 7
Single-mode Adapter ULTIMODE A-522S (SC/APC to SC/APC)
6,66 Kč bez DPH
8,06 Kč

Single-mode Adapter ULTIMODE A-522S enables connection (mechanical splice) of two optical fibers terminated with SC/APC connectors. Distinguishing features: •for SC/APC to...

Kód: TCZ-L4222
Multimode Adapter ULTIMODE A-011S (SC to SC)
6,72 Kč bez DPH
8,13 Kč

Multimode adapter ULTIMODE A-011S allows connection (mechanical splice) of two SC connectors terminating optical fibers. Distinguishing features: •for SC to SC connection •for...

Kód: TCZ-L4011
Single-mode Adapter ULTIMODE A-511S (SC to SC)
8,96 Kč bez DPH
10,84 Kč

Single-mode adapter ULTIMODE A-511S allows connection (mechanical splice) of optical fibers terminated with SC connectors. Distinguishing features: •for SC to SC connection...

Kód: TCZ-L4211
Single-mode Adapter ULTIMODE A-511D (2 x SC to 2 x SC)
12,16 Kč bez DPH
14,71 Kč

Single-mode Adapter ULTIMODE A-511D enables connection (mechanical splice) of two pairs of optical fibers terminated with SC connectors. Distinguishing features: •for double...

Kód: TCZ-L4311
Single-mode adaptér ULTIMODE A-533S (1xFC - 1xFC)
16 Kč bez DPH
19,36 Kč

Charakteristické znaky: FC konektory single-mode vlákna plastový kryt (s keramickou ferrulou) Single-mode adaptér ULTIMODE-533S umožňuje spojení dvou optických...

Kód: TCZ-L4233
Multimode Adaptér ULTIMODE A-055D (2xLC - 2xLC)
30,27 Kč bez DPH
36,63 Kč

Charakteristické znaky: pro LC konektory (dva páry-duplex) pro multi-mode zařízení plastový kryt (keramické kroužky) Multimode adaptér ULTIMODE A-055D umožňuje...

Kód: TCZ-L4155
Single-mode Adapter ULTIMODE A-513S (SC to FC)
51,20 Kč bez DPH
61,95 Kč

Single-mode Adapter ULTIMODE A-513S enables connection (mechanical splice) of two optical fibers terminated with SC and FC connectors. Distinguishing features: •for SC to FC...

Kód: TCZ-L4213
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR