Závlačka pružná jednoduchá 3x14x13
Kód: TE-KT02559
Garance doručení
nepoškozeného zboží

Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR
Detailní popis produktu
POPIS
Jednoduchá ocelová pružinová závlačka.
Vyrobená podle normy DIN 11024.
Pojistný prvek, který se používá pro zajištění čepů.
SPECIFIKACE
Materiál: ocel
Povrchová úprava: galvanický zinek
Průměr drátu: 3 mm
Průměr oka: 13 mm
Délka: 14 mm
DIN: 11024
Balení: 100 ks
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ostatní drobné zboží do dílny |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 8592982034491 |
| Balení: | 100 ks |
| Délka: | 14 mm |
| Hmotnost: | --- |
| Průměr: | 13 mm |
| Rozměr: | 3 x 14 mm |
| Závit: | --- |
| DIN: | 11024 |
| Katalog. strana: | 392 |
| Materiál: | Ocel, zinek |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
