Zarovnávač trávníku Fiskars Solid
Kód: TE-FIS537100
Garance doručení
nepoškozeného zboží

Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR
Detailní popis produktu
POPIS
Robustní zarovnávač trávníků Fiskars je vynikající pomůckou pro vytváření rovných okrajů trávníků nebo záhonů s rostlinami.
Zarovnávač trávníku Fiskars Solid má pevnou celokovovou konstrukcí o délce 109 cm.
Vynikající k vytváření rovných okrajů trávníků nebo záhonů.
Zešikmená čepel ořezávače trávníku Fiskars Solid usnadňuje prořez zeminy.
SPECIFIKACE
Čepel: zešikmená
Materiál: kov
Délka: 109 cm
Šířka: 23,5 cm
Záruka: 5 let
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 7317797035003 |
| Balení: | --- |
| Barva: | Černá, oranžová |
| Délka: | 109 cm |
| Hmotnost: | 1,3 kg |
| Objem: | --- |
| Rozměr: | 109x23,5 cm |
| Materiál: | Kov |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
