Vrut pro terasy a lišty 3,2x50 T10 A2
Kód: TE-KT12610
Garance doručení
nepoškozeného zboží

Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR
Detailní popis produktu
POPIS
Vrut pro terasy a lišty 3,2x50 T10 A2
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dílna |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 8592982123591 |
| Balení: | --- |
| Délka: | 50 mm |
| Hmotnost: | --- |
| Objem: | --- |
| Průměr: | 3,2 mm |
| Rozměr: | 3,2x50 mm |
| Závit: | T10 |
| Materiál: | Ocel A2 |
| Typ hlavy: | Zápustná |
| Bit: | --- |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
