Vrut pro kotevní patky 8x50 talíř.hlava T40 nerez
Kód: TE-KT04527
Garance doručení
nepoškozeného zboží

Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR
Detailní popis produktu
VRUT KONSTR.8 x 50 talíř.hl. T40 NEREZDoplňkové parametry
| Kategorie: | Ostatní drobné zboží do dílny |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 8592982044629 |
| Délka: | 50 mm |
| Hmotnost: | --- |
| Objem: | --- |
| Průměr: | 8 mm |
| Rozměr: | 8 x 50 mm |
| Závit: | TX40 |
| Katalog. strana: | 349 |
| Materiál: | Ocel |
| Typ hlavy: | Plochá (talířová) |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
