Vrut konstrukční 8x120/54 zápustná hlava T40 ZŽ
Kód: TE-KT03833
Garance doručení
nepoškozeného zboží

Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR
Detailní popis produktu
POPIS
Konstrukční vrut do dřeva se zapuštěnou hlavou a Torx drážkou.
Drážka zabezpečuje lepší přenos síly při zavrtávání.
Pod hlavou se nachází frézovací drážka pro snadné zapuštění vrutu do materiálu.
Na druhé straně vrutu se nachází samovrtná špička a dvouchodý závit pro snadné zavrtání i do tvrdšího dřeva bez předchozího předvrtání.
Větší svěrné síly šroubovaného spoje lze dosáhnout použití podložky pod konstrukční vruty.
SPECIFIKACE
Materiál: ocel třída 1 dle EN 1995-1-1
Povrchová úprava: zinek žlutý se zvýšenou odolností proti korozi
Průměr: 8 mm
Délka: 120 mm
Bit / Klíč: TX40
Balení: 50 ks
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ostatní drobné zboží do dílny |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 8592982003602 |
| Balení: | 50 ks |
| Délka: | 120 mm |
| Hmotnost: | --- |
| Objem: | --- |
| Průměr: | 8 mm |
| Rozměr: | 8 x 120 mm |
| Závit: | TX40 |
| DIN: | --- |
| Katalog. strana: | 348 |
| Materiál: | Ocel, žlutý zinek |
| Typ hlavy: | Zápustná |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
