Šroub kombinovaný M8x100 (šroub/vrut) T25
Kód: TE-KT01987
Garance doručení
nepoškozeného zboží

Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR
Detailní popis produktu
POPIS
Šroub kombinovaný šroub/vrut ZB.
Používá se k přímému upevnění do dřeva a nebo s použitím umělohmotné hmoždinky do betonu nebo zdiva.
SPECIFIKACE
Průměr: 8 mm
Závit: M8
Délka: 100 mm
Bit: TX 25
Balení: 100 ks
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ostatní drobné zboží do dílny |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 8592982034538 |
| Balení: | 100 ks |
| Délka: | 100 mm |
| Hmotnost: | --- |
| Objem: | --- |
| Průměr: | 8 mm |
| Rozměr: | 8 x 100 mm |
| Závit: | M8 |
| DIN: | --- |
| Katalog. strana: | 367 |
| Materiál: | Ocel, bílý zinek |
| Typ hlavy: | --- |
| Bit: | TX25 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
