Smeták STYLE s násadou 120cm
Kód: TE-Y052100

Detailní popis produktu
POPIS
Koště s rukojetí STYLE 120 cm
Toto koště se vyznačuje inovativním tvarem půlměsíce, který pomáhá zametat nečistoty směrem do středu, aniž by se nečistoty roznášely do stran. Usnadňuje zametání velkých ploch.
Tuhé štětiny s vhodným úhlem umožňují větší dosah zametání, který je dále umocněn zesílenou rukojetí 120 cm. Ideální pro zametání všech typů podlah.
Tvar koštěte usnadňuje zametání nečistot dovnitř, aniž by se částice roznášely do stran.
Součástí balení je zesílená rukojeť 120 cm.
Produkt je vyroben z vysoce kvalitních materiálů, odolných a odolných proti poškození.
Husté štětiny, nastavené ve správném úhlu, usnadňují zametání velkých ploch.
Rukojeť je vybavena poutkem pro zavěšení na háček.
Produkt je ideální pro domácí použití.
SPECIFIKACE
Násada: 120 cm
Rozměry produktu s balením 315x1270x70 mm
Hmotnost produktu 0,476 kg
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Potřeby pro úklid domácnosti |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 5903355076926 |
| Barva: | --- |
| Délka: | 120 cm |
| Hmotnost: | 0,476 kg |
| Objem: | --- |
| Průměr: | --- |
| Rozměr: | 120 cm |
| Katalog. strana: | 1 |
| Materiál: | --- |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
