Chytrá barevná LED lampa s Wi-Fi E27 9W Alecto SMARTBULB10
Kód: NE-SMARTBULB10
Neohodnoceno
Dostupnost: Na externím skladě, expedice do 10 dnů (1960 ks)
Můžeme doručit do:
Možnosti doručení
Detailní informace
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR
Detailní popis produktu
Automatický provoz
Nemusíte se bát vysokých účtů za energii díky nízké spotřebě energie (10W). Lampa je energeticky úsporná a má životnost až 15 000 hodin svícení. Kromě toho je světelný výkon 806 lumenů, což lze přirovnat k 60W žárovce.