Skoba s drážkou 5,8x80
Kód: TE-KT01886
Garance doručení
nepoškozeného zboží

Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR
Detailní popis produktu
POPIS
Plochá skoba s drážkou a závitem do dřeva nebo do hmoždinky.
Závěsný prvek s jednoduchou montáží a mnohostranným využitím.
SPECIFIKACE
Materiál: ocel
Povrchová úprava: galvanický zinek
Závit: 5,8 mm
Délka dříku: 80 mm
Balení: 100 ks
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ostatní drobné zboží do dílny |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 8592982023655 |
| Balení: | 100 ks |
| Délka: | 80 mm |
| Hmotnost: | --- |
| Průměr: | 5,8 mm |
| Rozměr: | 5,8 x 80 mm |
| Závit: | --- |
| DIN: | --- |
| Katalog. strana: | 390 |
| Materiál: | Ocel, zinek |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
