Sekera FISKARS univerzální Ultra U14
Kód: TE-FIS1082130

Detailní popis produktu
POPIS
Univerzální sekera FISKARS Ultra U14 vychází z prověřené ostrosti, výkonu a preciznosti ikonických seker FISKARS. Nabízí vylepšenou povrchovou úpravu čepele pro vyšší odolnost, dlouhotrvající výkon a prémiový vzhled. Je navržena pro nadšence do štípání dřeva i outdoorových aktivit a poskytuje maximální účinnost, odolnost a komfort při práci.
Štípání dřeva - ideální pro přípravu palivového dřeva
Kácení menších stromů - vhodná pro práci na zahradě i v lese
Opracování polen - snadná úprava dřeva na požadovanou velikost
Dvojitě kalená kovaná čepel - broušení RazorEdge™ pro mimořádně ostré a dlouhotrvající ostří
Povrchová úprava ToughCoat™ - nízké tření, lepší skluz ve dřevě a vyšší odolnost proti opotřebení
Konstrukce FiberComp™ - bezpečné a prakticky nerozbitné spojení hlavy s topůrkem
Ergonomická rukojeť - pohodlné a bezpečné ovládání při práci
SPECIFIKACE
Délka: 35,5 cm
Výška: 13 cm
Hmotnost: 790 g
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sekery |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 6411501601001 |
| Délka: | 35,5 cm |
| Hmotnost: | 790 g |
| Objem: | --- |
| Rozměr: | 35,5x13 cm |
| Katalog. strana: | 1 |
| Materiál: | --- |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
