Sekera FISKARS štípací Ultra U32
Kód: TE-FIS1082131

Detailní popis produktu
POPIS
Štípací sekera FISKARS Ultra U32 vychází z prověřené ostrosti, výkonu a preciznosti ikonických seker FISKARS. Nabízí vylepšenou povrchovou úpravu čepele pro mimořádnou odolnost, dlouhotrvající výkon a prémiový vzhled. Nová řada je navržena pro náročné štípání dřeva i outdoorové aktivity a poskytuje maximální účinnost, vyšší odolnost a výjimečný komfort při práci.
Štípání velkých polen - ideální pro přípravu palivového dřeva
Náročné práce se dřevem - vysoký výkon a efektivita
Pravidelné používání - dlouhá životnost a spolehlivost
Dvojitě kalená kovaná čepel - broušení RazorEdge™ pro mimořádně ostré a dlouhotrvající ostří
Povrchová úprava ToughCoat™ - nízké tření, lepší skluz ve dřevě a vyšší odolnost proti opotřebení
FiberComp™ konstrukce - bezpečné a prakticky nerozbitné spojení hlavy s topůrkem
Ergonomická rukojeť - pohodlné, bezpečné a stabilní ovládání
SPECIFIKACE
Délka: 81,5 cm
Výška: 18,0 cm
Šířka: 4,0 cm
Hmotnost: 2,44 kg
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sekery |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 6411501601018 |
| Délka: | 81,5 cm |
| Hmotnost: | 2,44 kg |
| Objem: | --- |
| Rozměr: | 81,5x18x4 cm |
| Katalog. strana: | 1 |
| Materiál: | ocel, kompozit |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
