Prachovka YORK SALSA
Kód: TE-Y099030

Detailní popis produktu
POPIS
Extrémně flexibilní a praktická prachovka, která se přizpůsobí texturám a tvarům zaprášených povrchů, které vyžadují čištění.
Díky speciálnímu designu dokáže rychle a efektivně vyčistit těžko dostupná místa.
Prachovka je navržena tak, že jedna strana je určena k čištění a druhá k utírání a leštění. Můžete ji používat jak za sucha, tak za mokra.
Mikrovlákno funguje jako magnet, přitahuje nečistoty a drží je, dokud se nevypláchne, a také umožňuje efektivní čištění bez použití detergentů.
Další výhodou je možnost praní mikrovlákna v pračce bez použití aviváže. Produkt je opakovaně použitelný. Mix barev.
SPECIFIKACE
Mikrovlákno se přizpůsobí tvaru a textuře čištěného povrchu.
Speciální design, díky kterému prachovka čistí těžko dostupná místa.
Účinná při použití za sucha i za mokra.
Možnost praní v pračce.
Rozměr: 10x60x5 cm
Hmotnost: 200 g
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Potřeby pro úklid domácnosti |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 5903355070771 |
| Barva: | Mix |
| Délka: | 60 cm |
| Hmotnost: | 200 g |
| Objem: | --- |
| Průměr: | --- |
| Rozměr: | 10x60x5 cm |
| Katalog. strana: | 1 |
| Materiál: | Mikrovlákno, plast |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
