Pochodeň bambusová BT-MB060 60cm
Kód: TE-SL2210518X
Garance doručení
nepoškozeného zboží

Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR
Detailní popis produktu
POPIS
Pochod z lehkého a odolného bambusu je ideální doplněk pro večery na zahradě či terase.
Fakli lze pomocí hrotu lehce zapíchnout do země a následně stačí už jen naplnit olejovou nádobku, aby bylo možné pochodeň zapálit.
Po zapálení pochodně bude Vaše zahrada nebo terasa nádherně osvětlená a Vy si tak můžete užívat atmosféru, kterou vytvářejí plameny mihotající se ve tmě.
Fakli nepoužívejte v místnostech, pergolách a uzavřených prostorách.
SPECIFIKACE
Rozměry: 60 x 5,5 cm
Objem nádobky na olej: 180 ml
Materiál: bambus, kov, bavlněný knot
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dekorace do bytu |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 8585023344727 |
| Délka: | 60 cm |
| Hmotnost: | --- |
| Objem: | 180 ml |
| Rozměr: | 60 x 5,5 cm |
| Katalog. strana: | 579 |
| Materiál: | Bambus, kov, bavlněný knot |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
