Oko lešenářské OL 12x160
Kód: TE-KT01441
Garance doručení
nepoškozeného zboží

Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR
Detailní popis produktu
POPIS
Ocelové oko (vrut) lešenářské OL se závitem.
Používá se pro ukotvení lešení do plastové hmoždinky.
SPECIFIKACE
Certifikát: necertifikováno
Materiál: ocel
Povrchová úprava: galvanický zinek
Průměr: 12 mm
Délka: 160 mm
Balení: 50 ks
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sady vrutů |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 8592982018569 |
| Balení: | 50 ks |
| Délka: | 160 mm |
| Hmotnost: | --- |
| Objem: | --- |
| Průměr: | 12 mm |
| Rozměr: | 12 x 160 mm |
| Katalog. strana: | 356 |
| Materiál: | Ocel, zinek |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
