Nůžky FISKARS na silné větve DualAction LX108 dvoučepelové
Kód: TE-FIS1080133

Detailní popis produktu
POPIS
Dvouruční nůžky Fiskars DualAction LX108 představují revoluční řešení 2v1, které umožňuje přepínat mezi maximálním výkonem a rychlostí střihu. Snadno si poradí s větvemi až do průměru 50 mm. Díky lehké a odolné konstrukci z tvrzeného hliníku a materiálu FiberComp™ je práce s nimi pohodlná i při delším používání.
Střih silných větví až do průměru 50 mm
Rychlé prostříhávání menších větví
Údržbu sadů a zahrad, vhodné pro různé typy dřevin
Odolná konstrukce s možností výměny náhradních dílů - dlouhá životnost
SPECIFIKACE
Funkce DualAction™ 2v1 umožňuje měnit režimy střihu pouhým stisknutím tlačítka. Můžete si vybrat mezi rychlým střihem menších větví nebo vysokým výkonem pro snadné zdolání silných větví.
Potažená ocelová čepel zůstává dlouho ostrá a zajišťuje hladký a čistý řez. Povrchová úprava snižuje tření a chrání čepel před korozí.
Rukojeti z tvrzeného hliníku a materiálu FiberComp™ jsou extrémně lehké, ale zároveň vysoce odolné. Ergonomické provedení zajišťuje bezpečný a pohodlný úchop, což minimalizuje únavu rukou při práci.
Průměr střihu: 50 mm
Délka: 811 mm
Šířka: 327 mm
Hmotnost: 1610 g
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradnické nůžky |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 6411501155764 |
| Délka: | 811 mm |
| Hmotnost: | 1610 g |
| Objem: | --- |
| Průměr: | 50 mm |
| Rozměr: | 811x327 mm |
| Katalog. strana: | 1 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
