Násada na koště 130cm
Kód: TE-104950
Garance doručení
nepoškozeného zboží

Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR
Detailní popis produktu
POPIS
Dřevěná násada na koště.
SPECIFIKACE
Materiál: dřevo
Délka: 130 cm
Průměr: 24 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahrada |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 8592860995968 |
| Délka: | 130 cm |
| Hmotnost: | --- |
| Objem: | --- |
| Průměr: | 2,4 cm |
| Rozměr: | 130 x 2,4 cm |
| Katalog. strana: | 1 |
| Materiál: | Dřevo |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
