Montáže

Zajistíme odbornou konzultaci a měření signálu – nejlépe přímo na místě, poté návrh řešení a cenovou kalkulaci. Po realizaci - dodávce kompletní, nebo jen částečné (rozšiření, modernizace) následuje záruční a pozáruční servis včetně aktualizace stavu STA při postupném nabíhání DVB-T vysílání.

 

Montáže, rekonstrukce a opravy anténní a satelitní techniky pro bytové zástavby, rekreační střediska, firemní objekty, hotelové komplexy, rodinné domy, montáže společných televizních antén (STA), montáže projekčních zařízení, namontování konzoly nebo stožáru, instalaci antény a rozvodu, propojení satelitního přijímače s vaší domácí sestavou a odborné naladění a zaškolení naším pracovníkem.

 

Provádíme montáž projekčních TV- plátna i projektory

  • televize, video přehrávače a rekordéry, DVD přehrávače a rekordéry, domácí kina, projektory, kamerové systémy
  • vestavné spotřebiče a mnoho dalších drobných komodit

 


Provádíme zprostředkování služeb: Skylink, freeSAT, Telly, Vodafone kabelová televize.

 

 

 

 

 

 

 

 

Montážníci jsou vybaveni nejmodernější měřící technikou, díky které jsou naše instalace prováděny velmi rychle a profesionálně.

 

Výhodou naší firmy je, že máme vlastní odborníky určené k montážím satelitních a televizních antén. Pokud tedy u nás zakoupíte satelit, tak již nemusíte hledat firmu, která vám instalaci provede. Vyhnete se tak nesolventnímu jednání a problémům se zárukou.


V případě, že máte zájem o montáž nebo instalaci satelitních a televizních antén, tak nás kontaktujte na tel: 728 104 285 nebo e-mail: info@mikos.cz

03092009150

03092009153

03092009154

$3A

$3B

$3C

$3D

$4A

$4C

$43

$45

$48

$53

$56

$57