Montack CEYS lepí vše Turbo Transparent 290 ml
Kód: TE-CEYS42507499

Detailní popis produktu
POPIS
Montážní lepidlo Lepí vše okamžitě pro odolné a snadné upevnění.
Maximální všestranné použití na všechny* materiály: porézní i neporézní, včetně jemných a vlhkých povrchů.
Speciálně určeno pro transparentní materiály vyžadující čisté provedení.
Použití: dřevo, kov, plast, kámen, cihly, beton, sádru, cement, kachličky, polyuretan (trámy), mramor, pěnový polystyren, zrcadla, sklo, polykarbonát, metakrylát, plexisklo* apod.
*Nevhodné pro polyethylen (PE), polypropylen (PP) a PTFE.
SPECIFIKACE
Lepí vše okamžitě – stačí stlačit na 0 – 10s.
Čisté provedení, vynikající přilnavost.
Velmi dobrá vyplňovací schopnost, trvalé slepení.
Odolné vůči vlhkosti a teplotě do +80 °C
Speciálně určené pro svislé aplikace.
Přímé lepení: pouze na jednu plochu a bez potřeby větrání.
Teplota pro uskladnění a aplikaci: od +5°C do +30 °C.
Určení: interiér – exteriér.
NÁVOD NA POUŽITÍ
1.Lepené plochy dobře očistěte.
2.Uřízněte aplikační špičku a stlačením aplikujte dostatečné množství lepidla Montack lepí vše neviditelně, v bodech nebo vytlačením šňůrky na jeden z lepených povrchů.
3.Spojte díly, lehce s nimi hýbejte, aby se lepidlo dobře rozetřelo a několik sekund silně PŘITLAČTE.
Aplikace:
Speciálně určené pro aplikace, kdy je vyžadována transparentnost, jako např. upevnění na sklo, polykarbonát, atd.
Panely, desky, obklady a plechy.
Sokly, podstavce, ozdobné lišty, traverzy, profily.
Elektrické skříně nebo panely, zásuvky, vypínače.
Věšáky, mýdlenky, úchyty a doplňky obecně.
Dveřní a okenní rámy.
Informační cedule a dekorativní panely.
Doporučení:
Při lepení těžkých předmětů zajistěte spoj fyzicky pomocí pásky nebo svěrek, dokud lepidlo zcela nevytvrdne.
Mezi aplikací produktu a upevněním nečekejte déle než 5 minut.
Maximální pevnosti je dosaženo po uplynutí 24 hodin od aplikace (72 hodin v případě spojů na neporézních podkladech,v případě silných vrstev nebo v oblastech s omezenou ventilací).
Produkt nezatěžujte, dokud neuplyne uvedená doba.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Lepidla, tmely, pasty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 8411519974997 |
| Aplikační teplota: | +5°C do +30 °C |
| Balení: | --- |
| Doba skladování: | --- |
| Doba zpracování: | --- |
| Modul MPa: | --- |
| Barva: | Transparentní |
| Hmotnost: | --- |
| Objem: | 290 ml |
| Nelepivost: | --- |
| Objemová hmotnost: | --- |
| Odolnost UV záření: | --- |
| Pevnost MPa: | --- |
| Pohyb ve spáře: | --- |
| Smrštění: | --- |
| Tažnost: | --- |
| Teplota skladování: | +5 °C až +30 °C |
| Tepelná odolnost: | do +80°C |
| Tvrdost: | --- |
| Vulkanizace: | --- |
| Vzhled: | --- |
| Katalog. strana: | 1 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
