Lampa Huma ZD2139 14x14x30cm, LED, 3xAAA, plast
Kód: TE-SL2170321X
Garance doručení
nepoškozeného zboží

Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR
Detailní popis produktu
POPIS
Lucerna MagicHome ve stylu vintage skvěle dotvoří atmosféru u Vás doma.
Obsahuje svíčku. Jen pro vnitřní použití.
SPECIFIKACE
Napájení: 3xAAA, baterie jsou součástí balení.
Výška lucerny je 30 cm.
Rozměr: 14x14x30 cm
Materiál: plast
Hmotnost: 850 g
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dekorace do bytu |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 8585023347377 |
| Délka: | 30 cm |
| Hmotnost: | 850 g |
| Objem: | --- |
| Rozměr: | 14x14x30 cm |
| Katalog. strana: | 577 |
| Materiál: | Plast |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
