Kbelík s výlevkou 12L, mix barev
Kód: TE-Y071260

Detailní popis produktu
POPIS
Kbelík je základním vybavením každé domácnosti, dílny nebo garáže. Odolná nádoba je neocenitelná při úklidu domu, zahradničení a rekonstrukcích. Může nahradit koš na prádlo, když potřebujete venku pověsit mokré prádlo, nebo velkou, nepraktickou konvici na zalévání záhonů a keřů obklopujících terasu.
12-litrový kulatý kbelík je kompaktní, takže se snadno skladuje. Nádoba byla navržena s důrazem na detail. Malý výklenek ve dně usnadňuje nalévání vody z nádoby. Bezpečně připevněná, odolná rukojeť s protiskluzovou strukturou bezpečně padne i do mokrých rukou. Uvnitř odměrka umožňuje nalít optimální množství vody a tekutiny. Pečlivě tvarovaný okraj s „výlevkou“ zabraňuje rozstřikování při nalévání. Důležité je, že náš kbelík je překvapivě lehký!
Kbelík je vyroben z polypropylenu – inovativního plastu s výjimečnými vlastnostmi. Tento moderní materiál je lehký a zároveň odolný. Kulatý kbelík o objemu 12 litrů je odolný vůči mechanickému poškození (praskliny, odštěpky, promáčkliny). Je odolný vůči vnějším faktorům, jako jsou agresivní čisticí prostředky, kyseliny, zásady a organická rozpouštědla. Udržovat ho v bezvadné čistotě je hračka: k odstranění usazenin a nečistot po vytírání podlahy nebo jiných úklidových úkonech jej jednoduše opláchnete vodou. Garantujeme, že váš nový, všestranný kbelík vám usnadní každodenní práci po mnoho let.
Při navrhování produktů York upřednostňujeme funkčnost, ale také pamatujeme na to, že předměty denní potřeby by měly být esteticky příjemné. Dvanáctilitrový kbelík je k dispozici ve třech tlumených, stylových barvách s matným povrchem: světle šedé, tmavě šedé a světle hnědé, a s ždímačkou nebo bez ní.
Při výrobě je použitý ekologický, recyklovaný PP materiál. Když mluvíme o výhodách tohoto 12-litrového kbelíku, nelze nezmínit jeho překvapivě nízkou cenu.
SPECIFIKACE
Materiál: 100% recyklovaný PP
Složení: PP regranulát
Dostupné barvy: světle šedá, tmavě šedá, taupe
Objem: 12 l
Rozměry výrobku (průměr x výška): 31 x 29 cm
Hmotnost: 0,531 kg
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Potřeby pro úklid domácnosti |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 5903355149453 |
| Barva: | Mix |
| Délka: | --- |
| Hmotnost: | 0,531 kg |
| Objem: | 12 l |
| Průměr: | 31 cm |
| Rozměr: | 31x29 cm |
| Katalog. strana: | 1 |
| Materiál: | 100% recyklovaný PP |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
