Kbelík kulatý se ždímačem 12 litrů
Kód: TE-Y070160

Detailní popis produktu
POPIS
Kbelík je základním vybavením každé domácnosti, dílny nebo garáže. Odolná nádoba je neocenitelná při úklidu domu, zahradničení a rekonstrukcích. Může nahradit koš na prádlo, když potřebujete venku pověsit mokré prádlo, nebo velkou, nepraktickou konvici na zalévání záhonů a keřů obklopujících terasu.
12-litrový kulatý kbelík je kompaktní, takže se snadno skladuje. Nádoba byla navržena s důrazem na detail. Malý výklenek ve dně usnadňuje snadné nalévání vody z nádoby. Bezpečně připevněná, odolná rukojeť s protiskluzovou strukturou bezpečně padne i do mokrých rukou. Uvnitř odměrka umožňuje nalít optimální množství vody a tekutiny. Pečlivě tvarovaný okraj s „hubicí“ zabraňuje rozstřikování při nalévání. Důležité je, že náš kbelík je překvapivě lehký!
Kbelík je vyroben z polypropylenu – inovativního plastu s výjimečnými vlastnostmi. Tento moderní materiál je lehký a zároveň odolný. Kulatý kbelík o objemu 12 litrů je odolný vůči mechanickému poškození (praskliny, odštěpky, promáčkliny). Je odolný vůči vnějším faktorům, jako jsou agresivní čisticí prostředky, kyseliny, zásady a organická rozpouštědla. Udržovat ho v bezvadné čistotě je hračka: k odstranění veškerých zbytků a nečistot po vytírání podlahy nebo jiných úklidových úkonech jej jednoduše opláchnete vodou. Garantujeme, že váš nový, všestranný kbelík vám usnadní každodenní práci po mnoho let.
Kbelík je k dispozici ve třech tlumených, stylových barvách s matným povrchem: světle šedé, tmavě šedé a světle hnědé.
Ekologicky šetrné kulaté vědro o objemu 12 litrů, je vyrobeno z ekologického, recyklovaného materiálu PP.
SPECIFIKACE
Materiál: 100% recyklované PP
Složení: PP regranulát
Dostupné barvy: světle šedá, tmavě šedá, taupe
Objem: 12 l
Rozměry výrobku (průměr x výška): 31 x 29 mm
Hmotnost: 0,531 kg
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Potřeby pro úklid domácnosti |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 5903355148227 |
| Barva: | Mix |
| Délka: | --- |
| Hmotnost: | 0,531 kg |
| Objem: | 12 l |
| Průměr: | 31 cm |
| Rozměr: | 31x29 cm |
| Katalog. strana: | 1 |
| Materiál: | PP |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
