Karabina hliníková 6x60 červená
Kód: TE-KT05148
Garance doručení
nepoškozeného zboží

Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR
Detailní popis produktu
POPIS
Hliníková karabina s mnohostranným využitím.
SPECIFIKACE
Materiál: eloxovaný hliník
Rozměr: 6 x 60 mm
Barva: červená
Balení: 25 ks
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ostatní drobné zboží do dílny |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 8592982051269 |
| Balení: | 25 ks |
| Barva: | Červená |
| Délka: | 60 mm |
| Hmotnost: | --- |
| Průměr: | 6 mm |
| Rozměr: | 6 x 60 mm |
| Závit: | --- |
| DIN: | --- |
| Katalog. strana: | 397 |
| Materiál: | Eloxovaný hliník |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
