Karabina hasičská s pojistkou 12x140 DIN5299D
Kód: TE-KT03369
Garance doručení
nepoškozeného zboží

Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR
Detailní popis produktu
POPIS
Karabina požární s pojistkou neboli karabinový hák z oceli S235JR.
Vyrobená podle normy DIN 5299D.
Karabina s univerzálním využitím.
SPECIFIKACE
Materiál: ocel S235JR, pevn. tř. 4.6, Re 235MPa
Povrchová úprava: galvanický zinek
Rozměr: 12 x 140 mm
Balení: 10 ks
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ostatní drobné zboží do dílny |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 8592982019931 |
| Balení: | 10 ks |
| Délka: | 140 mm |
| Hmotnost: | --- |
| Průměr: | 12 mm |
| Rozměr: | 12 x 140 mm |
| Závit: | --- |
| DIN: | 5299D |
| Katalog. strana: | 397 |
| Materiál: | Ocel, zinek |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
