HMOŽDINKA UZLOVACÍ UH-LO 10 x 61 (s okem)
Kód: TE-KT00673
Garance doručení
nepoškozeného zboží

Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR
Detailní popis produktu
POPIS
Univerzální uzlovací hmoždinky s lemem pro standardní použití do všech typů stavebních materiálů.
Součástí balení je i pozinkovaný vrut s okem.
Hmoždinky UH-LO jsou vhodné pro předsazenou montáž.
V dutinách materiálu vytvoří po dotažení uzel.
Průměr vhodného vrtáku je roven průměru hmoždinky.
SPECIFIKACE
Materiál: polyamid, ocel, zinek
Průměr hmoždinky / kotvy:10 mm
Délka hmoždinky / kotvy: 61 mm
Vrut ∅: 6 mm
Vrták ∅: 6 mm
Min. hloubka vrtu: 70 mm
Balení: 25 ks
Orientační zatížení: 60 kg
Použití: dutá cihla, pórobeton, beton, pískovec, dřevotříska, sádrokarton
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sady vrutů |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 8592982018996 |
| Balení: | 25 ks |
| Délka: | 61 mm |
| Hmotnost: | --- |
| Objem: | --- |
| Průměr: | 10 mm |
| Rozměr: | 10x61 mm |
| Závit: | --- |
| Katalog. strana: | 358 |
| Materiál: | Polyamid, ocel, zinek |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
