HMOŽDINKA TURBO-Z 11x30 sólo (BIS GOLD)
Kód: TE-KT09573
Garance doručení
nepoškozeného zboží

Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR
Detailní popis produktu
POPIS
Hmoždinka kovová natloukací do sádrokartonu TURBO-Z 11 x 30.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sady vrutů |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 8592982092965 |
| Balení: | --- |
| Délka: | 30 mm |
| Hmotnost: | --- |
| Objem: | --- |
| Průměr: | 11 mm |
| Rozměr: | 11 x 30 mm |
| Katalog. strana: | 360 |
| Materiál: | Kov |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
