Hmoždinka T-CLICK TP10 10x35 s vrutem
Kód: TE-KT00172
Garance doručení
nepoškozeného zboží

Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR
Detailní popis produktu
POPIS
Plastová hmoždinka šneková T-CLICK TP10 do sádrokartonu.
S vrtací špičkou pro jednoduchou montáž.
Unikátní funkce zašroubování a rozevření v nosném materiálu.
Používá se pro upevňování do sádrokartonu a dutých materiálů, jako jsou duté cihly, itongy..
SPECIFIKACE
Certifikát: necertifikováno
Materiál: nylon, skelné vlákno
Průměr: 10 mm
Délka: 35 mm
Barva: šedá
Balení: 100 ks
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sady vrutů |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 8592982036495 |
| Balení: | 100 ks |
| Délka: | 35 mm |
| Hmotnost: | --- |
| Objem: | --- |
| Průměr: | 10 mm |
| Rozměr: | 10 x 35 mm |
| Katalog. strana: | 360 |
| Materiál: | Plast |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
