HMOŽDINKA SKLOPNÁ HSD-C M 4 x 75/100 (s hákem)
Kód: TE-KT00550
Garance doručení
nepoškozeného zboží

Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR
Detailní popis produktu
POPIS
Pružinová hmoždinka je vhodná pro montáž na duté stěny, duté stropy, podhledy a různé sendvičové prvky.
Vhodné do materiálů jako je sádrokarton, dřevotříska, stropy z dutých cihel, trapézový plech atd.
Na hmoždince je již předem namontován háček z pozinkované oceli.
SPECIFIKACE
Materiál: ocel, zinek
Rozměry: 4x75 mm
Balení: 25 ks
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sady vrutů |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 8592982006603 |
| Balení: | 25 ks |
| Délka: | 75 mm |
| Hmotnost: | --- |
| Objem: | --- |
| Průměr: | 4 mm |
| Rozměr: | 4x75 mm |
| Závit: | M4 |
| Katalog. strana: | 362 |
| Materiál: | Ocel, zinek |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
