Hmoždinka natloukací NHZ 8x120 zapuštěná hlava
Kód: TE-KT00345
Garance doručení
nepoškozeného zboží

Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR
Detailní popis produktu
POPIS
Natloukací hmoždinka NHZ se používá pro kotvení obvodových profilů sádrokartonových konstrukcí ke stávající nosné konstrukci.
Rychlá montáž díky zatlučení ocelového vrutu do hmoždinky.
Vhodná do stavebních materiálů plných jako je beton, přírodní kámen, plná cihla.
SPECIFIKACE
Materiál: nylon
Materiál vrutu: ocel
Průměr: 8 mm
Délka: 120 mm
Balení: 100 ks
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sady vrutů |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 8592982011973 |
| Balení: | 100 ks |
| Délka: | 120 mm |
| Hmotnost: | --- |
| Objem: | --- |
| Průměr: | 8 mm |
| Rozměr: | 8 x 120 mm |
| Katalog. strana: | 363 |
| Materiál: | Ocel, nylon |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
