Hmoždinka do pěnosilikátu HP 6x32
Kód: TE-KT00193
Garance doručení
nepoškozeného zboží

Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR
Detailní popis produktu
POPIS
Kovová hmoždinka zatloukací HP.
Vnější ozubení zajišťuje vysokou pevnost v materiálu.
Používá se ve spojení s vruty a šrouby s metrickým závitem.
Vhodná především do lehkých a porézních materiálů s jemnou strukturou jako je plynobeton, pěnobeton, pórobeton a sádra.
SPECIFIKACE
Certifikát: necertifikováno
Materiál vrut: ocel
Povrchová úprava: galvanický zinek
Průměr otvoru: 6 mm
Délka hmoždinky: 32 mm
Balení: 200 ks
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sady vrutů |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 8592982020999 |
| Balení: | 200 ks |
| Délka: | 32 mm |
| Hmotnost: | --- |
| Objem: | --- |
| Průměr: | 6 mm |
| Rozměr: | 6 x 32 mm |
| Katalog. strana: | 359 |
| Materiál: | Ocel, zinek |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
