Hák s límcem vrut 6x70
Kód: TE-KT00103
Garance doručení
nepoškozeného zboží

Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR
Detailní popis produktu
POPIS
Ocelový háček s límcem a se závitem do dřeva nebo do hmoždinky.
Závěsný prvek s jednoduchou montáží bez použití nářadí.
Mnohostranné využití v dílně, zahradě, domácnosti či stavebním průmyslu.
Vhodný k zavěšení obrazů, dekorací, nářadí.
SPECIFIKACE
Materiál: ocel
Povrchová úprava: galvanický zinek
Závit: 6 mm
Délka dříku: 70 mm
Balení: 100 ks
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sady vrutů |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 8592982001356 |
| Balení: | 100 ks |
| Délka: | 70 mm |
| Hmotnost: | --- |
| Průměr: | 6 mm |
| Rozměr: | 6 x 70 mm |
| Závit: | --- |
| DIN: | --- |
| Katalog. strana: | 390 |
| Materiál: | Ocel, zinek |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
