Hadice zahradní MasiPro oranžová, 3/4" 50m
Kód: TE-108402
Garance doručení
nepoškozeného zboží

Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR
Detailní popis produktu
POPIS
Zahradní hadice MasiPro orange je vyrobena z kvalitního PVC a nabízí pracovní tlak 8 bar s neprůhlednou stěnou, která zabraňuje vzniku zelených řas.
Tento český výrobek s dlouhou životností až 10 let je ideální pro profesionální použití.
SPECIFIKACE
Oranžovošedá zahradní hadice s černou duší a silnou stěnou.
Neprůhledná stěna zamezuje tvorbě zelených řas uvnitř hadice.
Vyrobena ze zdravotně nezávadných materiálů, neobsahuje žádné ftaláty.
Materiál: PVC
Váha: 315 g/m
Vnitřní průměr: 19 mm (3/4")
Vnější průměr: 26 mm
Délka: 50 m
Poruchový tlak: 24 bar
Pracovní teplota: -5 °C do +60 °C
Životnost: 10 let
Český výrobek.
Profi kvalita.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní hadice |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 8590499084022 |
| Délka: | 50 m |
| Hmotnost: | --- |
| Objem: | --- |
| Průměr: | 19 mm |
| Průtok vody (kapaliny): | --- |
| Rozměr: | --- |
| Otáčky: | --- |
| Objem palivové nádrže: | --- |
| Pracovní záběr: | --- |
| Průměr hadice: | 19 mm |
| Vibrace: | --- |
| Výkon: | --- |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
