Drtič na ovoce, mlýnek OD-53207, nerez, 7l
Kód: TE-SL211972XX
Garance doručení
nepoškozeného zboží

Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR
Detailní popis produktu
POPIS
Mlýnek slouží výhradně k mletí ovoce.
SPECIFIKACE
Objem násypky: 7 lit.
Rozměry násypky: 31 x 35 cm
Rozměry mlýnku: 57 x 20 x 24 cm
Hmotnost: 6,1 kg
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Lisy a škrabky |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 8584163025848 |
| Délka: | 57 cm |
| Hmotnost: | 6,1 kg |
| Objem: | 7 l |
| Rozměr: | 57x20x24 cm |
| Katalog. strana: | 545 |
| Materiál: | Kov |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
