Benzínová sekačka QL53P-196, LONCIN, 4,0kW, 53,3cm
Kód: TE-SL1111623X

Detailní popis produktu
POPIS
Benzínová zahradní sekačka QL53P-196 s pojezdem je určená pro sečení trávy.
Sekačka je vybavena 4-taktním vzduchem chlazeným motorem LONCIN V200 o obsahu 196 cm3 o jmenovitém výkonu 4 kW (5,4 HP) .
Praktickým doplňkem je odkládací prostor na rukojeti pro mobil a nápoj.
Sekačka umožňuje vybrat si z 8 pozic výšky sečení v rozsahu 25-75 mm.
Šířka záběru při sečení dosahuje skvělých 53,3 cm.
Je také vybavena praktickým sběrným košem o objemu 60 litrů s ukazatelem stavu naplnění.
Sekačka pracuje rychlostí až 3600 otáček/min.
Stabilní a pevný ocelový skelet je opatřen otvorem pro boční výhoz.
Díky tomu lze sekat i lehce přerostlou trávu, aniž by se sekačka hltila a obsluha šlapala v posečené trávě.
S mulčovací záslepkou trávu posekáte na malé kousky, které následně v trávě plní funkci hnojení.
Ruční startování.
Motor je vybaven sytičem pro studený start.
Sekačka disponuje sklopnou rukojetí, takže výrazně šetří prostor při uskladnění.
Jednoduchá obsluha.
Hlavní výhody:
Funkce 4v1: sečení, mulčování, vyhazování stranou, pohon zadních kol
Stabilní ocelový skelet
Silný 4-taktní vzduchem chlazeným motorem LONCIN V200 o obsahu 196 cm3 o jmenovitém výkonu 4 kW (5,4 HP)
Centrální nastavení výšky sečení
8 pozic výšky sečení v rozsahu 25 - 75 mm
Šířka záběru sečení až 53,3 cm
Sběrný koš o objemu 60 litrů s ukazatelem stavu naplnění
Boční výhoz, mulčovací záslepka
Sklopná rukojeť pro prostorovou úsporu
Praktický odkládací prostor.
SPECIFIKACE
Pohon: benzín
Motor: V200
Výkon motoru: 4 kW
Objem motoru: 196 cm3
Otáčky: 3600 ot./min.
Výška sečení: 25-75 mm
Šířka záběru: 53,3 cm
Sběrný koš: 60 l
Typ motoru: 4-taktní
Ruční startování
Palivo: bezolovnatý benzin min. oktanové č.k. 95 (E10)
Palivová nádrž: 1 l
Olejová nádrž: 0,5 l
Boční vyhazování: Ano
Pojezd: Ano
Kola: přední 203 / zadní 254 mm
Motorový olej: SAE 15W-40
Hmotnost: 32,5 kg
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sekačky na trávu |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 8584163085811 |
| Kapacita aku: | --- |
| Kompatibilní s:: | --- |
| Mulčování: | 1 |
| Hmotnost: | 32,5 kg |
| Napětí: | --- |
| Pohon: | Benzín |
| Příkon: | --- |
| Nastavení výšky sečení: | 1 |
| Objem sběrného koše: | 60 |
| Objem motoru: | 196 |
| Objem olejové nádrže: | 500 |
| Otáčky: | 3600 |
| Objem palivové nádrže: | 1000 ml |
| Počet dostupných akumulátorů: | --- |
| Pojezd: | 1 |
| Standardní výbava: | Benzínová sekačka QL53P-196, mulčovací záslepka, sběrný koš 60 l |
| Typ akumulátoru: | --- |
| Velikost předních kol: | 20,3 cm |
| Velikost zadních kol: | 25,4 cm |
| Záběr: | 53,3 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
