Aku kladivo vrtací ryobi RSDS18BL-0, 18V
Kód: TE-R51330064930
Neohodnoceno
Dostupnost: Na externím skladě, expedice do 5 dnů
Můžeme doručit do:
Možnosti doručení
POPIS
Toto 18V One Plus bezuhlíkové SDS vrtací kladivo dodává rázovou energi 2,5 J.
Je vhodné na rozbíjení nejtvrdších materiálů.
Umožňuje vrtání otvorů až do průměru 26 mm do kamene a betonu.
Disponuje 4 režimy,...
Detailní informace
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR
Detailní popis produktu
POPIS
SDS+ sklíčidlo na rychlé vrtání a jednoduchou výměnu bitů.
Pomocná rukojeť a hloubkový vodicí systém poskytují lepší kontrolu a umožňují přesnější vrtání.
LED, která osvětluje pracovní oblast a zajišťuje lepší viditelnost.
Spoušť s variabilní rychlostí
Ovládání vpřed a vzad pro snadné použití.
SPECIFIKACE
Max. průměr vrtání do dřeva: 30 mm
Max. průměr vrtání do oceli: 13 mm
Max. průměr vrtání do zdiva: 26 mm
Počet úderů: 0-5000 ú./min
Počet otáček bez zatížení: 0-1400 ot./min
Typ sklíčidla: SDS+
Vrtani dřeva / oceli / zdiva: 30 / 13 / 26 mm
Napětí: 18 V